logo header american advenure bile

my sme
american adventure

O nás

kto sme

o nás - american adventure

Krátko o nás. Sme česko-slovenská Work&Travel agentúra. Ponúkame sprostredkovanie práce bazénových plavčíkov v USA a organizujeme plavčícke kurzy amerického červeného kríža.

Krátko po začiatku štúdia na vysokej škole sme vycestovali do USA za prácou plavčíka. Postupom času sme si v pool biznise prešli niekoľkými rôznorodými pozíciami. Od supervízora, cez safety inspectora,
po international coordinatora na HR oddelení.

Neskôr sa z nás stali certifikovaní lifeguarding inštruktori amerického červeného kríža a v roku 2014 sme začali spoluprácu s jednou z najväčších plavčíckych spoločností v USA. V súčasnosti máme už ako American Adventure s.r.o. na výber dvoch overených zamestnávateľov, z ktorých si študenti môžu vybrať a zažiť svoje vysnívané americké leto.

w

neustála podpora

Či už pred odletom, alebo už v priebehu tvojho pobytu v USA stačí, keď sa nám ozveš a my sa budeme snažiť odpovedať do 24 hodín.

Osobný prístup

Študenti pre nás nie sú len číslo.
Na začiatku s tebou prekonzultujeme tvoje možnosti a v priebehu programu se snažíme byť maximálne transparentní.

cenné skúsenosti

Sami sme ako plavčíci v USA pracovali. Pripravíme ťa na všetko, čo ťa čaká a pridáme plno rád a osobných skúseností.

Mgr. Karina Petryna

Mgr. Karina Petryna

Certifikovaná inštruktorka amerického červeného kríža. Stará sa o pohovory, dokumenty a komunikáciu so študentmi a americkými sponzormi. Cez leto sa na ňu môžete obrátiť priamo v USA.

Bc. Serhij Petryna

Bc. Serhij Petryna

Certifikovaný inštruktor amerického červeného kríža. Má na starosti marketing, technické záležitosti a web. Cez leto sa na neho môžete obrátiť aj v USA.