logo header american advenure bile

work and travel

cena programu

Work and travel poplatky

So skrytými poplatkami si u nás hlavu lámať nemusíš. Vydaj sa do USA ako plavčík s najvýhodnejšími cenovými podmienkami v ČR a na Slovensku.

Zaujíma ťa, koľko stojí zúčastniť sa programu Work & Travel, ale máš zamotanú hlavu zo všetkých rôznych poplatkov? U nás sa ti to nestane. Razíme transparentnú cenovú politiku. Pripravili sme pre teba tri balíčky. Tie sa riadia jednoduchým pravidlom. Čím skôr sa do programu prihlásiš, tým je cena nižšia. Vďaka tomu vieš presne, koľko zaplatíš a nemusíš sa báť žiadnych skrytých poplatkov. Ak už sa chceš len nezáväzne informovať alebo sa rovno prihlásiť, neváhaj nás kontaktovať.

work-and-travel-pust
lifeguard v usa - super cena
wall-street-new-york-usa

Naše balíčky

Pri podpise zmluvy je potreba zaplatiť registračný poplatok. Čím skôr sa prihlásiš, tým je tento poplatok menší.

S akými ďalšími nákladmi je treba počítať?

Letenka – medzi 400 až 550

Cena spiatočnej letenky na východné pobrežie USA sa pohybuje zhruba medzi €400 – 550, v závislosti na presných termínoch a destinácii.

Ambasáda – $160

Poplatok za J­1 vízum je $160 a platí sa priamo americkej ambasáde. Poradíme Ti, ako ho zaplatit a prihlásime ťa na pohovor na termín, ktorý ti bude najviac vyhovovať.

SEVIS – $35

Student and Exchange Visitor Information System. Cena tohto poplatku je $35. Je to online systém, ktorý využíva Department of Homeland Security na získanie informácií o ľuďoch, ktorí vstupujú na územie USA na F-1, M-1 a J-1 víza. Do tohto systému uvedieš do 10 dňov od svojho príchodu do USA informácie o adrese svojho pobytu, zamestnávateľovi, kontakt na teba a na tvoju kontaktnú osobu. Neskôr sa v priebehu leta musíš do systému raz mesačne prihlásiť. Na túto povinnosť budeš dostávať na email upozornenie od svojho vízového sponzora.

plavčícky kurz

Ak nemáš záujem o celý program, ale len o certifikáty, tak sa nám ozvi a dohodneme sa na detailoch. Cena samostatného kurzu je 225.

Zľava pre second timerov

Second timer je študent, ktorý už leto v USA ako plavčík absolvoval a má platný American Red Cross certifikát. Platí aj pre záujemcov z iných agentúr. Ak podmienky spĺňaš, získaš zľavu €225.

Zľava pre skupiny

Ak ste partia 3 a viac kamošov, všetci získate zľavu €69 z programového poplatku.